Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Voinţa Daia

Loc
7
Meciuri
16
Castigate
8
Egaluri
2
Pierdute
6

Ultimul meci

Voinţa Daia – Gloria Comana

Etapa: 16

Data: 24 februarie 2020 14:00

6 - 0

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.
Echipa Progresul valea Dragului a fost penalizată cu 3 puncte 26.11.2019

Liga 4 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeşul Mihăileşti 16 15 1 0 76 - 19+57 46       
2 FC Singureni 16 12 2 2 76 - 21+55 38       
3 Bolintin Malu Spart 16 12 1 3 68 - 20+48 37       
4 Viitorul Tântava 16 11 1 4 37 - 18+19 34       
5 Bolintin Deal 16 8 3 5 36 - 32+4 27       
6 Avântul Floreşti 16 8 1 7 46 - 36+10 25       
7 Petrolul Roata 16 6 5 5 35 - 37-2 23       
8 Maxima Hobaia 16 6 3 7 50 - 48+2 21       
9 Luceafărul Trestieni 16 6 3 7 36 - 40-4 21       
10 Real Drăgăneasca 16 6 2 8 29 - 54-25 20       
11 Zmeii Ogrezeni 16 5 3 8 26 - 39-13 18       
12 Rapid Clejani 16 5 2 9 34 - 42-8 17       
13 AS Iepurești 16 3 3 10 30 - 51-21 12       
14 Silver Inter Zorile 16 3 1 12 30 - 51-21 10       
15 Podul Doamnei 16 3 1 12 21 - 59-38 8       
16 Unirea Cosoba 16 2 2 12 20 - 83-63 8       

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Fortuna Herăști

Loc
2
Meciuri
30
Castigate
21
Egaluri
4
Pierdute
5

Ultimul meci

AgroGold Vlad Țepeș – Fortuna Herăști

Etapa: 30

Data: 24 februarie 2020 11:00

3 - 3

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Petrolul Roata 2 14 10 1 3 41 - 18+23 31       
2 Stejarul Bulbucata 14 10 0 4 55 - 36+19 30       
3 ACS Mihai Vodă 14 8 3 3 41 - 19+22 27       
4 Unirea Joița 14 9 0 5 40 - 30+10 27       
5 Unirea Ghimpați 14 8 3 3 34 - 27+7 27       
6 Sportul Pădureni 14 7 2 5 39 - 36+3 23       
7 Progresul Palanca 14 6 4 4 40 - 25+15 22       
8 Unirea Vânătorii Mici 14 6 2 6 50 - 39+11 20       
9 Olimpia Mîrșa 14 6 2 6 34 - 37-3 20       
10 Tineretul Vadu Lat 14 5 3 6 38 - 35+3 18       
11 FC Naipu 14 5 2 7 33 - 39-6 17       
12 AS Voința Toporu 14 4 1 9 23 - 31-8 13       
13 Zmeii Ogrezeni II 14 4 1 9 32 - 49-17 13       
14 Maxima Hobaia 2 14 3 1 10 33 - 73-40 10       
15 AS Gloria Schitu 14 1 1 12 24 - 63-39 4       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.