Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Gloria Comana

Loc
15
Meciuri
4
Castigate
0
Egaluri
0
Pierdute
4

Ultimul meci

Voinţa Slobozia – Gloria Comana

Etapa: 4

Data: 20 septembrie 2019 18:00

4 - 1

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeşul Mihăileşti 4 4 0 0 26 - 3+23 12      
2 Bolintin Malu Spart 4 4 0 0 17 - 5+12 12      
3 Rapid Clejani 4 3 0 1 14 - 6+8 9      
4 Maxima Hobaia 4 3 0 1 15 - 9+6 9      
5 Bolintin Deal 4 3 0 1 11 - 8+3 9      
6 Viitorul Tântava 4 3 0 1 9 - 6+3 9      
7 FC Singureni 4 2 1 1 8 - 4+4 7      
8 Zmeii Ogrezeni 4 2 0 2 6 - 9-3 6      
9 Real Drăgăneasca 4 2 0 2 9 - 13-4 6      
10 Petrolul Roata 4 1 2 1 6 - 60 5      
11 Avântul Floreşti 4 1 0 3 10 - 11-1 3      
12 Luceafărul Trestieni 4 1 0 3 7 - 19-12 3      
13 Unirea Cosoba 4 1 0 3 6 - 18-12 3      
14 AS Iepurești 4 0 1 3 9 - 18-9 1      
15 Silver Inter Zorile 4 0 0 4 3 - 13-10 0      
16 Podul Doamnei 4 0 0 4 4 - 12-8 -2      

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Pro Gostinu 2018 3 3 0 0 5 - 1+4 9     
2 Unirea Frătești 3 2 1 0 11 - 6+5 7     
3 AS Scărișoara 3 2 1 0 6 - 2+4 7     
4 AgroGold Vlad Țepeș 3 2 0 1 10 - 2+8 6     
5 Fortuna Herăști 3 2 0 1 7 - 1+6 6     
6 Viitorul Putineiu 3 2 0 1 4 - 1+3 6     
7 Viitorul Puieni 2 1 0 1 1 - 10 3    
8 Olimpia Malu 3 1 0 2 7 - 11-4 3     
9 Şoimii Ghizdaru 3 1 0 2 1 - 5-4 3     
10 Agri Angel Grădiștea 2 0 1 1 2 - 3-1 1    
11 Victoria Stănești 2 0 1 1 4 - 7-3 1    
12 Săbărelul Ciocoveni 3 0 0 3 3 - 11-8 0     
13 AS Greaca 3 0 0 3 0 - 10-10 0     

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Sportul Pădureni 3 3 0 0 12 - 3+9 9     
2 Petrolul Roata 2 3 3 0 0 9 - 2+7 9     
3 Progresul Palanca 2 2 0 0 11 - 1+10 6    
4 ACS Mihai Vodă 3 2 0 1 12 - 5+7 6     
5 Stejarul Bulbucata 3 2 0 1 9 - 5+4 6     
6 Unirea Ghimpați 2 2 0 0 4 - 2+2 6    
7 Unirea Vânătorii Mici 3 1 1 1 10 - 100 4     
8 Tineretul Vadu Lat 3 1 1 1 4 - 5-1 4     
9 FC Naipu 3 1 0 2 11 - 10+1 3     
10 Olimpia Mîrșa 3 1 0 2 5 - 7-2 3     
11 AS Voința Toporu 3 1 0 2 4 - 8-4 3     
12 Maxima Hobaia 2 3 1 0 2 6 - 12-6 3     
13 Unirea Joița 3 0 0 3 4 - 10-6 0     
14 AS Gloria Schitu 2 0 0 2 2 - 11-9 0    
15 Zmeii Ogrezeni II 3 0 0 3 4 - 16-12 0     

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.