Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Real Colibaşi

Loc
14
Meciuri
5
Castigate
1
Egaluri
0
Pierdute
4

Ultimul meci

Energia Remuș – Real Colibaşi

Etapa: 5

Data: 22 septembrie 2019 18:00

5 - 1

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeşul Mihăileşti 5 5 0 0 29 - 5+24 15       
2 Maxima Hobaia 5 4 0 1 23 - 11+12 12       
3 Bolintin Malu Spart 5 4 0 1 19 - 8+11 12       
4 Rapid Clejani 5 4 0 1 17 - 7+10 12       
5 Viitorul Tântava 5 4 0 1 13 - 6+7 12       
6 Bolintin Deal 5 4 0 1 13 - 8+5 12       
7 FC Singureni 5 3 1 1 14 - 5+9 10       
8 Petrolul Roata 5 2 2 1 9 - 7+2 8       
9 Zmeii Ogrezeni 5 2 1 2 6 - 9-3 7       
10 Real Drăgăneasca 5 2 1 2 9 - 13-4 7       
11 Avântul Floreşti 5 1 0 4 10 - 13-3 3       
12 Luceafărul Trestieni 5 1 0 4 8 - 22-14 3       
13 Unirea Cosoba 5 1 0 4 8 - 26-18 3       
14 AS Iepurești 5 0 1 4 10 - 24-14 1       
15 Silver Inter Zorile 5 0 0 5 3 - 17-14 0       
16 Podul Doamnei 5 0 0 5 5 - 15-10 -2       

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Pro Gostinu 2018 3 3 0 0 5 - 1+4 9     
2 Unirea Frătești 3 2 1 0 11 - 6+5 7     
3 AS Scărișoara 3 2 1 0 6 - 2+4 7     
4 AgroGold Vlad Țepeș 3 2 0 1 10 - 2+8 6     
5 Fortuna Herăști 3 2 0 1 7 - 1+6 6     
6 Viitorul Putineiu 3 2 0 1 4 - 1+3 6     
7 Viitorul Puieni 2 1 0 1 1 - 10 3    
8 Olimpia Malu 3 1 0 2 7 - 11-4 3     
9 Şoimii Ghizdaru 3 1 0 2 1 - 5-4 3     
10 Agri Angel Grădiștea 2 0 1 1 2 - 3-1 1    
11 Victoria Stănești 2 0 1 1 4 - 7-3 1    
12 Săbărelul Ciocoveni 3 0 0 3 3 - 11-8 0     
13 AS Greaca 3 0 0 3 0 - 10-10 0     

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Sportul Pădureni 3 3 0 0 12 - 3+9 9     
2 Petrolul Roata 2 3 3 0 0 9 - 2+7 9     
3 Progresul Palanca 2 2 0 0 11 - 1+10 6    
4 ACS Mihai Vodă 3 2 0 1 12 - 5+7 6     
5 Stejarul Bulbucata 3 2 0 1 9 - 5+4 6     
6 Unirea Ghimpați 2 2 0 0 4 - 2+2 6    
7 Unirea Vânătorii Mici 3 1 1 1 10 - 100 4     
8 Tineretul Vadu Lat 3 1 1 1 4 - 5-1 4     
9 FC Naipu 3 1 0 2 11 - 10+1 3     
10 Olimpia Mîrșa 3 1 0 2 5 - 7-2 3     
11 AS Voința Toporu 3 1 0 2 4 - 8-4 3     
12 Maxima Hobaia 2 3 1 0 2 6 - 12-6 3     
13 Unirea Joița 3 0 0 3 4 - 10-6 0     
14 AS Gloria Schitu 2 0 0 2 2 - 11-9 0    
15 Zmeii Ogrezeni II 3 0 0 3 4 - 16-12 0     

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.