Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Dunărea Oinacu

Loc
10
Meciuri
8
Castigate
2
Egaluri
1
Pierdute
5

Ultimul meci

Voinţa Slobozia – Dunărea Oinacu

Etapa: 8

Data: 14 octombrie 2019 18:00

2 - 1

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeşul Mihăileşti 8 7 1 0 39 - 8+31 22       
2 Bolintin Malu Spart 8 7 0 1 30 - 10+20 21       
3 Maxima Hobaia 8 6 0 2 32 - 17+15 18       
4 Bolintin Deal 8 5 2 1 20 - 12+8 17       
5 Petrolul Roata 8 4 2 2 14 - 140 14       
6 FC Singureni 7 4 1 2 23 - 11+12 13       
7 Viitorul Tântava 7 4 1 2 15 - 11+4 13       
8 Rapid Clejani 8 4 0 4 18 - 19-1 12       
9 Real Drăgăneasca 8 3 1 4 14 - 25-11 10       
10 Luceafărul Trestieni 8 3 0 5 18 - 27-9 9       
11 Zmeii Ogrezeni 8 2 2 4 10 - 15-5 8       
12 Avântul Floreşti 8 2 1 5 20 - 24-4 7       
13 Silver Inter Zorile 8 2 0 6 13 - 23-10 6       
14 AS Iepurești 8 1 3 4 18 - 29-11 6       
15 Unirea Cosoba 8 1 1 6 12 - 34-22 4       
16 Podul Doamnei 8 0 1 7 7 - 24-17 -1       

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Şoimii Ghizdaru

Loc
15
Meciuri
30
Castigate
6
Egaluri
5
Pierdute
19

Ultimul meci

Şoimii Ghizdaru – Agri Angel Grădiștea

Etapa: 30

Data: 14 octombrie 2019 11:00

2 - 3

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 ACS Mihai Vodă 6 4 1 1 20 - 6+14 13       
2 Sportul Pădureni 5 4 1 0 15 - 4+11 13       
3 Petrolul Roata 2 6 4 0 2 14 - 7+7 12       
4 Stejarul Bulbucata 5 4 0 1 15 - 9+6 12       
5 Unirea Ghimpați 5 4 0 1 10 - 7+3 12       
6 Tineretul Vadu Lat 6 3 2 1 14 - 8+6 11       
7 Progresul Palanca 5 3 1 1 17 - 7+10 10       
8 FC Naipu 6 3 0 3 23 - 14+9 9       
9 Olimpia Mîrșa 6 3 0 3 13 - 16-3 9       
10 Unirea Vânătorii Mici 6 2 1 3 19 - 17+2 7       
11 AS Voința Toporu 6 1 1 4 6 - 18-12 4       
12 Maxima Hobaia 2 6 1 1 4 13 - 30-17 4       
13 Unirea Joița 5 1 0 4 10 - 16-6 3       
14 Zmeii Ogrezeni II 6 1 0 5 13 - 29-16 3       
15 AS Gloria Schitu 5 0 0 5 6 - 20-14 0       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.