Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Gloria Comana

Loc
13
Meciuri
26
Castigate
5
Egaluri
2
Pierdute
19

Ultimul meci

Gloria Comana – Dunărea Giurgiu

Etapa: 26

Data: 10 decembrie 2019 18:00

3 - 1

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.
Echipa Progresul valea Dragului a fost penalizată cu 3 puncte 26.11.2019

Liga 4 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeşul Mihăileşti 15 14 1 0 72 - 19+53 43       
2 FC Singureni 15 12 1 2 74 - 19+55 37       
3 Bolintin Malu Spart 15 11 1 3 62 - 19+43 34       
4 Viitorul Tântava 15 11 1 3 35 - 14+21 34       
5 Bolintin Deal 15 8 2 5 34 - 30+4 26       
6 Avântul Floreşti 15 7 1 7 43 - 36+7 22       
7 Petrolul Roata 15 6 4 5 33 - 35-2 22       
8 Maxima Hobaia 15 6 2 7 48 - 46+2 20       
9 Luceafărul Trestieni 15 6 2 7 35 - 39-4 20       
10 Zmeii Ogrezeni 15 5 3 7 25 - 33-8 18       
11 Rapid Clejani 15 5 2 8 34 - 39-5 17       
12 Real Drăgăneasca 15 5 2 8 27 - 53-26 17       
13 AS Iepurești 15 3 3 9 29 - 49-20 12       
14 Silver Inter Zorile 15 3 0 12 29 - 50-21 9       
15 Unirea Cosoba 15 2 2 11 20 - 79-59 8       
16 Podul Doamnei 15 2 1 12 17 - 57-40 5       

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Voința Daia

Loc
1
Meciuri
30
Castigate
27
Egaluri
1
Pierdute
2

Ultimul meci

Viitorul Putineiu – Voința Daia

Etapa: 30

Data: 10 decembrie 2019 11:00

3 - 8

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Petrolul Roata 2 14 10 1 3 41 - 18+23 31       
2 Stejarul Bulbucata 14 10 0 4 55 - 36+19 30       
3 ACS Mihai Vodă 14 8 3 3 41 - 19+22 27       
4 Unirea Joița 14 9 0 5 40 - 30+10 27       
5 Unirea Ghimpați 14 8 3 3 34 - 27+7 27       
6 Sportul Pădureni 14 7 2 5 39 - 36+3 23       
7 Progresul Palanca 14 6 4 4 40 - 25+15 22       
8 Unirea Vânătorii Mici 14 6 2 6 50 - 39+11 20       
9 Olimpia Mîrșa 14 6 2 6 34 - 37-3 20       
10 Tineretul Vadu Lat 14 5 3 6 38 - 35+3 18       
11 FC Naipu 14 5 2 7 33 - 39-6 17       
12 AS Voința Toporu 14 4 1 9 23 - 31-8 13       
13 Zmeii Ogrezeni II 14 4 1 9 32 - 49-17 13       
14 Maxima Hobaia 2 14 3 1 10 33 - 73-40 10       
15 AS Gloria Schitu 14 1 1 12 24 - 63-39 4       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.