Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

MV Călugăreni

Loc
14
Meciuri
26
Castigate
3
Egaluri
1
Pierdute
22

Ultimul meci

Adunații Copăceni – MV Călugăreni

Etapa: 26

Data: 18 octombrie 2019 18:00

5 - 2

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeşul Mihăileşti 8 7 1 0 39 - 8+31 22       
2 Bolintin Malu Spart 8 7 0 1 30 - 10+20 21       
3 Maxima Hobaia 8 6 0 2 32 - 17+15 18       
4 Bolintin Deal 8 5 2 1 20 - 12+8 17       
5 Petrolul Roata 8 4 2 2 14 - 140 14       
6 FC Singureni 7 4 1 2 23 - 11+12 13       
7 Viitorul Tântava 7 4 1 2 15 - 11+4 13       
8 Rapid Clejani 8 4 0 4 18 - 19-1 12       
9 Real Drăgăneasca 8 3 1 4 14 - 25-11 10       
10 Luceafărul Trestieni 8 3 0 5 18 - 27-9 9       
11 Zmeii Ogrezeni 8 2 2 4 10 - 15-5 8       
12 Avântul Floreşti 8 2 1 5 20 - 24-4 7       
13 Silver Inter Zorile 8 2 0 6 13 - 23-10 6       
14 AS Iepurești 8 1 3 4 18 - 29-11 6       
15 Unirea Cosoba 8 1 1 6 12 - 34-22 4       
16 Podul Doamnei 8 0 1 7 7 - 24-17 -1       

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Fortuna Herăști 7 6 0 1 22 - 4+18 18       
2 Pro Gostinu 2018 6 4 2 0 10 - 3+7 14       
3 AgroGold Vlad Țepeș 6 4 1 1 19 - 3+16 13       
4 Unirea Frătești 6 4 1 1 18 - 8+10 13       
5 AS Scărișoara 6 3 1 2 14 - 12+2 10       
6 Olimpia Malu 7 3 0 4 20 - 19+1 9       
7 Viitorul Putineiu 6 3 0 3 8 - 11-3 9       
8 Şoimii Ghizdaru 7 3 0 4 5 - 9-4 9       
9 Victoria Stănești 6 2 1 3 13 - 15-2 7       
10 Săbărelul Ciocoveni 7 2 1 4 12 - 18-6 7       
11 Viitorul Puieni 6 2 0 4 7 - 17-10 6       
12 AS Greaca 5 1 0 4 3 - 14-11 3       
13 Agri Angel Grădiștea 7 0 1 6 6 - 24-18 1       

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 ACS Mihai Vodă 7 5 1 1 21 - 6+15 16       
2 Stejarul Bulbucata 6 5 0 1 20 - 10+10 15       
3 Petrolul Roata 2 7 5 0 2 18 - 8+10 15       
4 Sportul Pădureni 6 4 1 1 15 - 8+7 13       
5 FC Naipu 7 4 0 3 26 - 15+11 12       
6 Unirea Ghimpați 6 4 0 2 12 - 11+1 12       
7 Tineretul Vadu Lat 7 3 2 2 16 - 11+5 11       
8 Progresul Palanca 6 3 1 2 18 - 11+7 10       
9 Olimpia Mîrșa 7 3 0 4 14 - 19-5 9       
10 Unirea Vânătorii Mici 6 2 1 3 19 - 17+2 7       
11 Maxima Hobaia 2 7 2 1 4 17 - 32-15 7       
12 Unirea Joița 6 2 0 4 14 - 16-2 6       
13 Zmeii Ogrezeni II 7 2 0 5 16 - 31-15 6       
14 AS Voința Toporu 7 1 1 5 6 - 19-13 4       
15 AS Gloria Schitu 6 0 0 6 7 - 25-18 0       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.