Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Voinţa Slobozia

Loc
8
Meciuri
26
Castigate
9
Egaluri
3
Pierdute
14

Ultimul meci

Dunărea Oinacu – Voinţa Slobozia

Etapa: 26

Data: 15 noiembrie 2019 18:00

3 - 2

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeşul Mihăileşti 12 11 1 0 60 - 13+47 34       
2 Bolintin Malu Spart 12 9 1 2 38 - 16+22 28       
3 Viitorul Tântava 11 8 1 2 27 - 13+14 25       
4 Bolintin Deal 12 7 2 3 29 - 24+5 23       
5 FC Singureni 10 7 1 2 52 - 14+38 22       
6 Maxima Hobaia 12 6 2 4 37 - 29+8 20       
7 Avântul Floreşti 12 6 1 5 40 - 31+9 19       
8 Luceafărul Trestieni 12 6 0 6 30 - 32-2 18       
9 Petrolul Roata 12 5 2 5 23 - 26-3 17       
10 Rapid Clejani 12 5 1 6 28 - 31-3 16       
11 Zmeii Ogrezeni 12 4 2 6 17 - 21-4 14       
12 Real Drăgăneasca 11 3 1 7 16 - 40-24 10       
13 AS Iepurești 12 2 3 7 23 - 37-14 9       
14 Unirea Cosoba 12 2 1 9 17 - 54-37 7       
15 Silver Inter Zorile 12 2 0 10 18 - 41-23 6       
16 Podul Doamnei 12 1 1 10 11 - 44-33 2       

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Victoria Stănești

Loc
8
Meciuri
10
Castigate
4
Egaluri
1
Pierdute
5

Ultimul meci

AgroGold Vlad Țepeș – Victoria Stănești

Etapa: 11

Data: 15 noiembrie 2019 11:00

4 - 0

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Stejarul Bulbucata 10 7 0 3 35 - 20+15 21       
2 Petrolul Roata 2 10 7 0 3 26 - 13+13 21       
3 Progresul Palanca 10 6 1 3 35 - 19+16 19       
4 ACS Mihai Vodă 10 6 1 3 26 - 12+14 19       
5 Sportul Pădureni 10 6 1 3 29 - 17+12 19       
6 Tineretul Vadu Lat 11 5 3 3 29 - 22+7 18       
7 Unirea Ghimpați 10 5 2 3 18 - 19-1 17       
8 Unirea Vânătorii Mici 10 5 1 4 31 - 28+3 16       
9 FC Naipu 11 5 1 5 31 - 28+3 16       
10 Olimpia Mîrșa 10 5 1 4 22 - 21+1 16       
11 Unirea Joița 10 5 0 5 23 - 230 15       
12 Zmeii Ogrezeni II 11 4 0 7 25 - 38-13 12       
13 AS Voința Toporu 11 2 1 8 15 - 29-14 7       
14 Maxima Hobaia 2 10 2 1 7 20 - 51-31 7       
15 AS Gloria Schitu 10 0 1 9 14 - 39-25 1       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.