Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Giganții Vărăști

Loc
3
Meciuri
26
Castigate
17
Egaluri
3
Pierdute
6

Ultimul meci

Giganții Vărăști – Spicul Izvoru

Etapa: 26

Data: 21 noiembrie 2019 18:00

6 - 4

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeşul Mihăileşti 13 12 1 0 65 - 15+50 37       
2 FC Singureni 12 9 1 2 63 - 15+48 28       
3 Bolintin Malu Spart 13 9 1 3 38 - 18+20 28       
4 Viitorul Tântava 12 9 1 2 28 - 13+15 28       
5 Bolintin Deal 13 7 2 4 29 - 25+4 23       
6 Avântul Floreşti 13 7 1 5 42 - 31+11 22       
7 Maxima Hobaia 13 6 2 5 41 - 34+7 20       
8 Luceafărul Trestieni 13 6 1 6 31 - 33-2 19       
9 Petrolul Roata 13 5 3 5 24 - 27-3 18       
10 Rapid Clejani 13 5 2 6 29 - 32-3 17       
11 Zmeii Ogrezeni 13 4 2 7 18 - 28-10 14       
12 Real Drăgăneasca 13 4 1 8 21 - 48-27 13       
13 AS Iepurești 13 2 3 8 25 - 42-17 9       
14 Unirea Cosoba 13 2 2 9 18 - 55-37 8       
15 Silver Inter Zorile 13 2 0 11 19 - 43-24 6       
16 Podul Doamnei 13 2 1 10 13 - 45-32 5       

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Unirea Frătești

Loc
14
Meciuri
30
Castigate
8
Egaluri
5
Pierdute
17

Ultimul meci

AS Greaca – Unirea Frătești

Etapa: 30

Data: 21 noiembrie 2019 11:00

3 - 0

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Stejarul Bulbucata 10 7 0 3 35 - 20+15 21       
2 Petrolul Roata 2 10 7 0 3 26 - 13+13 21       
3 Progresul Palanca 10 6 1 3 35 - 19+16 19       
4 ACS Mihai Vodă 10 6 1 3 26 - 12+14 19       
5 Sportul Pădureni 10 6 1 3 29 - 17+12 19       
6 Tineretul Vadu Lat 11 5 3 3 29 - 22+7 18       
7 Unirea Ghimpați 10 5 2 3 18 - 19-1 17       
8 Unirea Vânătorii Mici 10 5 1 4 31 - 28+3 16       
9 FC Naipu 11 5 1 5 31 - 28+3 16       
10 Olimpia Mîrșa 10 5 1 4 22 - 21+1 16       
11 Unirea Joița 10 5 0 5 23 - 230 15       
12 Zmeii Ogrezeni II 11 4 0 7 25 - 38-13 12       
13 AS Voința Toporu 11 2 1 8 15 - 29-14 7       
14 Maxima Hobaia 2 10 2 1 7 20 - 51-31 7       
15 AS Gloria Schitu 10 0 1 9 14 - 39-25 1       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.