Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Adunații Copăceni 18 15 1 2 107 - 22+85 46       
2 Energia Remuș 18 14 3 1 50 - 12+38 45       
3 Dunărea Giurgiu 18 13 3 2 57 - 21+36 42       
4 Spicul Izvoru 18 13 1 4 83 - 23+60 40       
5 Giganții Vărăști 18 11 3 4 71 - 32+39 36       
6 Argeșul Hotarele 18 11 2 5 57 - 38+19 35       
7 Voinţa Daia 18 9 2 7 46 - 39+7 29       
8 Voinţa Slobozia 18 6 4 8 29 - 47-18 22       
9 Dunărea Oinacu 18 6 1 11 28 - 30-2 19       
10 Viitorul Vedea 18 5 4 9 36 - 49-13 19       
11 AS Prundu 18 6 1 11 28 - 60-32 19       
12 Real Colibaşi 18 5 2 11 28 - 54-26 17       
13 Gloria Comana 18 5 1 12 23 - 74-51 16       
14 Unirea Izvoarele 18 4 2 12 27 - 67-40 14       
15 Progresul Vl Dragului 18 5 0 13 33 - 61-28 12       
16 MV Călugăreni 18 1 0 17 10 - 84-74 1       

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.
Echipa Progresul valea Dragului a fost penalizată cu 3 puncte 26.11.2019

Liga 4 Seria Nord

Zmeii Ogrezeni

Loc
12
Meciuri
18
Castigate
5
Egaluri
3
Pierdute
10

Ultimul meci

Zmeii Ogrezeni – Viitorul Tântava

Etapa: 18

Data: 29 martie 2020 14:00

2 - 3

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Şoimii Ghizdaru

Loc
15
Meciuri
30
Castigate
6
Egaluri
5
Pierdute
19

Ultimul meci

Şoimii Ghizdaru – Agri Angel Grădiștea

Etapa: 30

Data: 29 martie 2020 11:00

2 - 3

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Petrolul Roata 2 14 10 1 3 41 - 18+23 31       
2 Stejarul Bulbucata 14 10 0 4 55 - 36+19 30       
3 ACS Mihai Vodă 14 8 3 3 41 - 19+22 27       
4 Unirea Joița 14 9 0 5 40 - 30+10 27       
5 Unirea Ghimpați 14 8 3 3 34 - 27+7 27       
6 Sportul Pădureni 14 7 2 5 39 - 36+3 23       
7 Progresul Palanca 14 6 4 4 40 - 25+15 22       
8 Unirea Vânătorii Mici 14 6 2 6 50 - 39+11 20       
9 Olimpia Mîrșa 14 6 2 6 34 - 37-3 20       
10 Tineretul Vadu Lat 14 5 3 6 38 - 35+3 18       
11 FC Naipu 14 5 2 7 33 - 39-6 17       
12 AS Voința Toporu 14 4 1 9 23 - 31-8 13       
13 Zmeii Ogrezeni II 14 4 1 9 32 - 49-17 13       
14 Maxima Hobaia 2 14 3 1 10 33 - 73-40 10       
15 AS Gloria Schitu 14 1 1 12 24 - 63-39 4       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.