Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Adunații Copăceni 8 8 0 0 49 - 10+39 24       
2 Energia Remuș 8 6 2 0 26 - 4+22 20       
3 Giganții Vărăști 8 6 1 1 44 - 14+30 19       
4 Dunărea Giurgiu 7 6 0 1 31 - 10+21 18       
5 Spicul Izvoru 8 5 1 2 31 - 14+17 16       
6 Argeșul Hotarele 7 5 1 1 25 - 14+11 16       
7 Voinţa Daia 8 5 0 3 21 - 16+5 15       
8 Progresul Vl Dragului 8 4 0 4 22 - 17+5 12       
9 Voinţa Slobozia 8 4 0 4 17 - 22-5 12       
10 Dunărea Oinacu 8 2 1 5 11 - 14-3 7       
11 AS Prundu 8 2 1 5 12 - 29-17 7       
12 Unirea Izvoarele 8 2 0 6 12 - 27-15 6       
13 Viitorul Vedea 8 1 2 5 9 - 25-16 5       
14 Real Colibaşi 8 1 1 6 11 - 35-24 4       
15 Gloria Comana 8 1 0 7 7 - 39-32 3       
16 MV Călugăreni 8 0 0 8 5 - 43-38 -2       

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Bolintin Malu Spart

Loc
3
Meciuri
28
Castigate
21
Egaluri
1
Pierdute
6

Ultimul meci

Luceafărul Trestieni – Bolintin Malu Spart

Etapa: 29

Data: 18 octombrie 2019 18:00

5 - 1

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

AgroGold Vlad Țepeș

Loc
6
Meciuri
30
Castigate
13
Egaluri
8
Pierdute
9

Ultimul meci

AgroGold Vlad Țepeș – Fortuna Herăști

Etapa: 30

Data: 18 octombrie 2019 11:00

3 - 3

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 ACS Mihai Vodă 7 5 1 1 21 - 6+15 16       
2 Stejarul Bulbucata 6 5 0 1 20 - 10+10 15       
3 Petrolul Roata 2 7 5 0 2 18 - 8+10 15       
4 Sportul Pădureni 6 4 1 1 15 - 8+7 13       
5 FC Naipu 7 4 0 3 26 - 15+11 12       
6 Unirea Ghimpați 6 4 0 2 12 - 11+1 12       
7 Tineretul Vadu Lat 7 3 2 2 16 - 11+5 11       
8 Progresul Palanca 6 3 1 2 18 - 11+7 10       
9 Olimpia Mîrșa 7 3 0 4 14 - 19-5 9       
10 Unirea Vânătorii Mici 6 2 1 3 19 - 17+2 7       
11 Maxima Hobaia 2 7 2 1 4 17 - 32-15 7       
12 Unirea Joița 6 2 0 4 14 - 16-2 6       
13 Zmeii Ogrezeni II 7 2 0 5 16 - 31-15 6       
14 AS Voința Toporu 7 1 1 5 6 - 19-13 4       
15 AS Gloria Schitu 6 0 0 6 7 - 25-18 0       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.