Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Adunații Copăceni 16 13 1 2 83 - 22+61 40       
2 Energia Remuș 16 12 3 1 47 - 11+36 39       
3 Spicul Izvoru 16 12 1 3 80 - 22+58 37       
4 Dunărea Giurgiu 16 11 3 2 52 - 21+31 36       
5 Argeșul Hotarele 16 11 2 3 55 - 29+26 35       
6 Giganții Vărăști 16 10 2 4 64 - 31+33 32       
7 Voinţa Daia 16 8 2 6 44 - 36+8 26       
8 Voinţa Slobozia 16 6 3 7 27 - 43-16 21       
9 Dunărea Oinacu 16 5 1 10 25 - 250 16       
10 Viitorul Vedea 16 4 4 8 28 - 45-17 16       
11 AS Prundu 16 5 1 10 25 - 56-31 16       
12 Real Colibaşi 16 4 2 10 23 - 50-27 14       
13 Gloria Comana 16 4 1 11 20 - 63-43 13       
14 Progresul Vl Dragului 16 5 0 11 32 - 44-12 12       
15 Unirea Izvoarele 16 3 2 11 23 - 65-42 11       
16 MV Călugăreni 16 1 0 15 8 - 73-65 1       

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.
Echipa Progresul valea Dragului a fost penalizată cu 3 puncte 26.11.2019

Liga 4 Seria Nord

Podul Doamnei

Loc
15
Meciuri
16
Castigate
3
Egaluri
1
Pierdute
12

Ultimul meci

Podul Doamnei – Viitorul Tântava

Etapa: 16

Data: 28 februarie 2020 14:00

4 - 2

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Şoimii Ghizdaru

Loc
15
Meciuri
30
Castigate
6
Egaluri
5
Pierdute
19

Ultimul meci

Şoimii Ghizdaru – Agri Angel Grădiștea

Etapa: 30

Data: 28 februarie 2020 11:00

2 - 3

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Petrolul Roata 2 14 10 1 3 41 - 18+23 31       
2 Stejarul Bulbucata 14 10 0 4 55 - 36+19 30       
3 ACS Mihai Vodă 14 8 3 3 41 - 19+22 27       
4 Unirea Joița 14 9 0 5 40 - 30+10 27       
5 Unirea Ghimpați 14 8 3 3 34 - 27+7 27       
6 Sportul Pădureni 14 7 2 5 39 - 36+3 23       
7 Progresul Palanca 14 6 4 4 40 - 25+15 22       
8 Unirea Vânătorii Mici 14 6 2 6 50 - 39+11 20       
9 Olimpia Mîrșa 14 6 2 6 34 - 37-3 20       
10 Tineretul Vadu Lat 14 5 3 6 38 - 35+3 18       
11 FC Naipu 14 5 2 7 33 - 39-6 17       
12 AS Voința Toporu 14 4 1 9 23 - 31-8 13       
13 Zmeii Ogrezeni II 14 4 1 9 32 - 49-17 13       
14 Maxima Hobaia 2 14 3 1 10 33 - 73-40 10       
15 AS Gloria Schitu 14 1 1 12 24 - 63-39 4       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.