Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Spicul Izvoru 13 10 1 2 66 - 18+48 31       
2 Adunații Copăceni 13 10 1 2 59 - 18+41 31       
3 Energia Remuș 13 9 3 1 35 - 10+25 30       
4 Argeșul Hotarele 13 9 2 2 42 - 23+19 29       
5 Dunărea Giurgiu 13 8 3 2 42 - 18+24 27       
6 Giganții Vărăști 13 8 2 3 53 - 24+29 26       
7 Voinţa Daia 13 7 2 4 35 - 27+8 23       
8 Progresul Vl Dragului 12 5 0 7 30 - 25+5 15       
9 Voinţa Slobozia 13 4 3 6 21 - 37-16 15       
10 AS Prundu 13 4 1 8 18 - 38-20 13       
11 Real Colibaşi 13 3 2 8 19 - 42-23 11       
12 Unirea Izvoarele 13 3 2 8 20 - 46-26 11       
13 Dunărea Oinacu 12 3 1 8 16 - 20-4 10       
14 Viitorul Vedea 13 2 4 7 14 - 40-26 10       
15 Gloria Comana 13 3 1 9 15 - 51-36 10       
16 MV Călugăreni 13 1 0 12 7 - 55-48 1       

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

AS Iepurești

Loc
13
Meciuri
13
Castigate
2
Egaluri
3
Pierdute
8

Ultimul meci

AS Iepurești – Argeşul Mihăileşti

Etapa: 13

Data: 21 noiembrie 2019 18:00

2 - 5

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

AS Greaca

Loc
16
Meciuri
30
Castigate
5
Egaluri
2
Pierdute
23

Ultimul meci

AS Greaca – Unirea Frătești

Etapa: 30

Data: 21 noiembrie 2019 11:00

3 - 0

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Stejarul Bulbucata 10 7 0 3 35 - 20+15 21       
2 Petrolul Roata 2 10 7 0 3 26 - 13+13 21       
3 Progresul Palanca 10 6 1 3 35 - 19+16 19       
4 ACS Mihai Vodă 10 6 1 3 26 - 12+14 19       
5 Sportul Pădureni 10 6 1 3 29 - 17+12 19       
6 Tineretul Vadu Lat 11 5 3 3 29 - 22+7 18       
7 Unirea Ghimpați 10 5 2 3 18 - 19-1 17       
8 Unirea Vânătorii Mici 10 5 1 4 31 - 28+3 16       
9 FC Naipu 11 5 1 5 31 - 28+3 16       
10 Olimpia Mîrșa 10 5 1 4 22 - 21+1 16       
11 Unirea Joița 10 5 0 5 23 - 230 15       
12 Zmeii Ogrezeni II 11 4 0 7 25 - 38-13 12       
13 AS Voința Toporu 11 2 1 8 15 - 29-14 7       
14 Maxima Hobaia 2 10 2 1 7 20 - 51-31 7       
15 AS Gloria Schitu 10 0 1 9 14 - 39-25 1       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.