Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Argeșul Hotarele 12 9 2 1 41 - 20+21 29       
2 Spicul Izvoru 12 9 1 2 59 - 17+42 28       
3 Adunații Copăceni 12 9 1 2 55 - 16+39 28       
4 Energia Remuș 12 8 3 1 32 - 9+23 27       
5 Giganții Vărăști 12 8 2 2 53 - 21+32 26       
6 Dunărea Giurgiu 12 7 3 2 39 - 18+21 24       
7 Voinţa Daia 12 7 1 4 33 - 25+8 22       
8 Progresul Vl Dragului 12 5 0 7 30 - 25+5 15       
9 Voinţa Slobozia 12 4 3 5 19 - 33-14 15       
10 AS Prundu 12 4 1 7 16 - 35-19 13       
11 Dunărea Oinacu 12 3 1 8 16 - 20-4 10       
12 Unirea Izvoarele 12 3 1 8 18 - 44-26 10       
13 Gloria Comana 12 3 1 8 14 - 44-30 10       
14 Real Colibaşi 12 2 2 8 16 - 42-26 8       
15 Viitorul Vedea 12 1 4 7 11 - 38-27 7       
16 MV Călugăreni 12 1 0 11 7 - 52-45 1       

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Viitorul Tântava

Loc
3
Meciuri
11
Castigate
8
Egaluri
1
Pierdute
2

Ultimul meci

Viitorul Tântava – Petrolul Roata

Etapa: 12

Data: 13 noiembrie 2019 18:00

3 - 1

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Fortuna Herăști 10 7 0 3 27 - 8+19 21       
2 AgroGold Vlad Țepeș 9 6 1 2 32 - 6+26 19       
3 Pro Gostinu 2018 9 5 2 2 13 - 12+1 17       
4 Şoimii Ghizdaru 10 5 0 5 16 - 160 15       
5 Unirea Frătești 9 4 2 3 20 - 14+6 14       
6 Viitorul Putineiu 9 4 2 3 14 - 16-2 14       
7 AS Scărișoara 8 4 1 3 23 - 16+7 13       
8 Victoria Stănești 9 4 1 4 22 - 24-2 13       
9 Olimpia Malu 10 3 2 5 26 - 36-10 11       
10 Săbărelul Ciocoveni 9 3 1 5 17 - 23-6 10       
11 Viitorul Puieni 8 3 0 5 13 - 24-11 9       
12 AS Greaca 8 2 1 5 15 - 26-11 7       
13 Agri Angel Grădiștea 8 1 1 6 8 - 25-17 4       

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 ACS Mihai Vodă 9 6 1 2 25 - 9+16 19       
2 Sportul Pădureni 9 6 1 2 27 - 13+14 19       
3 Petrolul Roata 2 9 6 0 3 22 - 11+11 18       
4 Tineretul Vadu Lat 10 5 3 2 27 - 17+10 18       
5 Stejarul Bulbucata 9 6 0 3 26 - 19+7 18       
6 Progresul Palanca 9 5 1 3 30 - 17+13 16       
7 FC Naipu 10 5 1 4 31 - 21+10 16       
8 Olimpia Mîrșa 10 5 1 4 22 - 21+1 16       
9 Unirea Ghimpați 9 4 2 3 15 - 18-3 14       
10 Unirea Vânătorii Mici 9 4 1 4 26 - 24+2 13       
11 Unirea Joița 9 4 0 5 20 - 22-2 12       
12 Zmeii Ogrezeni II 10 4 0 6 24 - 35-11 12       
13 Maxima Hobaia 2 9 2 1 6 19 - 42-23 7       
14 AS Voința Toporu 10 1 1 8 8 - 29-21 4       
15 AS Gloria Schitu 9 0 1 8 10 - 34-24 1       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.