Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Spicul Izvoru 13 10 1 2 66 - 18+48 31       
2 Adunații Copăceni 13 10 1 2 59 - 18+41 31       
3 Energia Remuș 13 9 3 1 35 - 10+25 30       
4 Argeșul Hotarele 13 9 2 2 42 - 23+19 29       
5 Dunărea Giurgiu 13 8 3 2 42 - 18+24 27       
6 Giganții Vărăști 13 8 2 3 53 - 24+29 26       
7 Voinţa Daia 13 7 2 4 35 - 27+8 23       
8 Progresul Vl Dragului 12 5 0 7 30 - 25+5 15       
9 Voinţa Slobozia 13 4 3 6 21 - 37-16 15       
10 AS Prundu 13 4 1 8 18 - 38-20 13       
11 Real Colibaşi 13 3 2 8 19 - 42-23 11       
12 Unirea Izvoarele 13 3 2 8 20 - 46-26 11       
13 Dunărea Oinacu 12 3 1 8 16 - 20-4 10       
14 Viitorul Vedea 13 2 4 7 14 - 40-26 10       
15 Gloria Comana 13 3 1 9 15 - 51-36 10       
16 MV Călugăreni 13 1 0 12 7 - 55-48 1       

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 4 Seria Nord

Luceafărul Trestieni

Loc
8
Meciuri
13
Castigate
6
Egaluri
1
Pierdute
6

Ultimul meci

Unirea Cosoba – Luceafărul Trestieni

Etapa: 13

Data: 22 noiembrie 2019 18:00

1 - 1

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

AgroGold Vlad Țepeș

Loc
1
Meciuri
11
Castigate
8
Egaluri
1
Pierdute
2

Ultimul meci

Agri Angel Grădiștea – AgroGold Vlad Țepeș

Etapa: 12

Data: 22 noiembrie 2019 11:00

0 - 1

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Petrolul Roata 2 11 8 0 3 29 - 13+16 24       
2 ACS Mihai Vodă 11 7 1 3 34 - 13+21 22       
3 Stejarul Bulbucata 11 7 0 4 36 - 28+8 21       
4 Progresul Palanca 11 6 2 3 37 - 21+16 20       
5 Unirea Ghimpați 11 6 2 3 22 - 20+2 20       
6 Sportul Pădureni 11 6 1 4 31 - 25+6 19       
7 Tineretul Vadu Lat 11 5 3 3 29 - 22+7 18       
8 Unirea Joița 11 6 0 5 26 - 25+1 18       
9 FC Naipu 12 5 1 6 32 - 320 16       
10 Unirea Vânătorii Mici 11 5 1 5 31 - 310 16       
11 Olimpia Mîrșa 11 5 1 5 24 - 240 16       
12 Zmeii Ogrezeni II 12 4 1 7 27 - 40-13 13       
13 AS Voința Toporu 12 3 1 8 21 - 29-8 10       
14 Maxima Hobaia 2 11 3 1 7 28 - 53-25 10       
15 AS Gloria Schitu 11 0 1 10 14 - 45-31 1       

 

 

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.