Campionatul județean de fotbal Giurgiu

Liga 4 Seria Sud

Spicul Izvoru

Loc
9
Meciuri
26
Castigate
7
Egaluri
8
Pierdute
11

Ultimul meci

Giganții Vărăști – Spicul Izvoru

Etapa: 26

Data:  18:00

6 - 4

Echipa M.V. Calugareni a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucători în stare de substituire 17.09.2019.
Echipa Progresul valea Dragului a fost penalizată cu 3 puncte 26.11.2019

Liga 4 Seria Nord

Bolintin Deal

Loc
7
Meciuri
18
Castigate
8
Egaluri
3
Pierdute
7

Ultimul meci

Bolintin Deal – FC Singureni

Etapa: 18

Data:  14:00

2 - 6

Echipa Podul Doamnei a fost penalizată cu 2 puncte pentru folosirea de jucatori în stare de substituire 17.09.2019.

Liga 5 Seria Sud

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 AgroGold Vlad Țepeș 12 9 1 2 39 - 6+33 28       
2 Pro Gostinu 2018 12 7 2 3 21 - 17+4 23       
3 AS Scărișoara 12 7 1 4 46 - 24+22 22       
4 Fortuna Herăști 12 7 0 5 33 - 19+14 21       
5 Şoimii Ghizdaru 12 7 0 5 20 - 18+2 21       
6 Viitorul Putineiu 12 5 3 4 18 - 180 18       
7 Unirea Frătești 12 5 2 5 28 - 26+2 17       
8 AS Greaca 12 4 2 6 27 - 33-5 14       
9 Săbărelul Ciocoveni 12 4 2 6 18 - 26-8 14       
10 Victoria Stănești 12 4 2 6 23 - 32-9 14       
11 Viitorul Puieni 12 4 0 8 19 - 34-15 12       
12 Olimpia Malu 12 3 2 7 30 - 51-21 11       
13 Agri Angel Grădiștea 12 2 1 9 15 - 39-24 7       

Liga 5 Seria Nord

Loc   Echipa giurgiuonline.net M V E I GM-GPDif Pct Ultim 5
1 Petrolul Roata 2 15 11 1 3 45 - 18+27 34       
2 Stejarul Bulbucata 15 11 0 4 57 - 36+21 33       
3 ACS Mihai Vodă 15 9 3 3 45 - 22+23 30       
4 Unirea Joița 15 10 0 5 50 - 31+19 30       
5 Unirea Ghimpați 14 8 3 3 34 - 27+7 27       
6 Sportul Pădureni 15 8 2 5 43 - 37+6 26       
7 Progresul Palanca 15 7 4 4 41 - 25+16 25       
8 Unirea Vânătorii Mici 15 6 3 6 51 - 40+11 21       
9 Olimpia Mîrșa 15 6 2 7 34 - 41-7 20       
10 Tineretul Vadu Lat 15 5 4 6 39 - 36+3 19       
11 FC Naipu 15 5 2 8 33 - 41-8 17       
12 AS Voința Toporu 15 4 1 10 24 - 41-17 13       
13 Zmeii Ogrezeni II 15 4 1 10 33 - 53-20 13       
14 Maxima Hobaia 2 15 3 1 11 36 - 77-41 10       
15 AS Gloria Schitu 15 1 1 13 24 - 64-40 4